Stażysta SAP ABAP Developer

Jesteśmy ekspertami w obszarze rozwoju, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych dla banków i dużych instytucji finansowych. Axxiome jest jednym z największych dostawców systemów SAP Banking na świecie. Tworzymy również własne produkty – Axxiome Banking oraz Axxiome Digital służące do digitalizacji procesów biznesowych. Systemy, którymi się zajmujemy zapewniają świetne możliwości rozwoju Pracownikom.

Co oferujemy:

  • Niekorporacyjne środowisko pracy (brak dress-code, elastyczne godziny pracy);
  • Nowoczesne globalne projekty IT oraz możliwość wpływania na ich rozwój (Twoja opinia ma znaczenie);
  • W zależności od indywidualnych ustaleń możliwość wzięcia udziału w części wewnętrznych szkoleń:
  • OO Programming / Framework implementation
  • Frontend Development (JavaScript, FIORI/UI5)
  • System Integration Tools (Webservices, SOAP, REST)
  • Cloud Implementation
  • Unit Testing / CI/CD
  • ABAP

Zadania:

  • Zaangażowanie w poznanie specyfiki branży bankowej, w której pracuje firma Axxiome
  • Otwartość na dzielenie się swoimi pomysłami z nowo poznanymi koleżankami i kolegami – ponieważ proponujemy i liczymy na wzajemne wsparcie
  • Gotowość do przyswojenia nowej wiedzy technicznej
  • Zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności w konkretnych zadaniach

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym, najlepiej programistycznym (min. 3-ci rok studiów);
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1;
  • Chęci rozwoju w kierunku technologii SAP i programowania w języku ABAP;
  • Zainteresowania nowymi technologiami m.in. w obszarze systemów ERP oraz rozwiązań mobilnych;
  • Zaangażowania w intensywną naukę i rozszerzanie własnych kompetencji technicznych;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Klikając w przycisk „Wyślij aplikację” zgadzasz się na przetwarzanie przez Axxiome Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przechowywanie moich danych osobowych oraz ich przetwarzanie w celach związanych z oferowaniem mi udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Axxiome Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Powstańców Śl. 7a we Wrocławiu.