Technology

W Axxiome Polska zatrudnieni są kierownicy działu technologii oraz większość konsultantów technologicznych, w związku z czym nasz oddział odpowiada za:

  • obszary technologii dla całej grupy Axxiome,
  • metodologie wdrażania systemów IT,
  • prowadzenie projektów technologicznych.

Większość projektów realizowanych w dziale technologii to koncepcje architektury i aplikacji i programów, a także rozwijanie i wdrażanie systemów IT dla banków i ubezpieczeń. Systemy te oparte są głównie na produkcie SAP i technologii SAP Netweaver.

Axxiome Group specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie systemach transakcyjnych tworzonych dla sektora bankowo-ubezpieczeniowego w oparciu o architekturę SOA (Service Oriented Architecture). Stanowią one serce systemów IT w instytucjach finansowych. Konsultanci Axxiome Group opracowali, stworzyli i wdrożyli systemy, dzięki którym możliwa jest obsługa milionów użytkowników. Największa instytucja finansowa zarządza transakcjami ponad 20 mln klientów w systemie zbudowanym przez Axxiome.

Szczegóły technologii można znaleźć tutaj.

Doświadczeni konsultanci wielokrotnie są osobami koordynującymi projekty i mającymi istotny wpływ na całość prac wykonywanych u klienta. Od wyników prac zespołu w Polsce zależy, w jakich technologiach się specjalizujemy i w jaki sposób Axxiome wdraża systemy IT w międzynarodowych projektach.