Product Engineering

Produkt Axxiome Digital to innowacyjna platforma Omnichannel wspierająca dostęp do systemów finansowych w bankach przez wszystkie popularne kanały dostępu, takie jak strona online banku, aplikacja mobilna oraz systemy wewnętrzne dla pracowników oddziałów banku.

Axxiome Polska od 2016 mocno inwestuje w produkty bankowe w kooperacji ze spółką-córką Hartter w Austrii.

Axxiome wykorzystuje w swoich projektach a nowoczesne technologie developerskie Java oraz Web, takie jak serwisy REST-owe, architekturę mikro-services oraz warstwę front-end bazującą na aplikacjach tzw. one page app. Intensywnie pracujemy również nad aplikacjami mobilnymi dla sektora finansowego, gdzie wykorzystujemy technologię hybrydową Cordova + UI5 (JS) oraz w niektórych przypadkach technologię natywną dla iOS i Android.

Przez następne lata nasza polska spółka będzie kontynuować rozwój produktów w obszarach „front-end”- aplikacji mobilnych oraz internetowych. Oznacza to dalszą rozbudowę zespołu polskiego i kolejne miejsca pracy dla szukających możliwości rozwoju deweloperów Java oraz aplikacji mobilnych. W Polsce prowadzimy obecnie prace R&D i integrujemy nasze produkty z rozwiązaniami sztucznej inteligencji (AI), jak i bardzo zaawansowanej analityki biznesowej. Planujemy także otworzenie w Opolu działu wsparcia dla własnych produktów (Axxiome Digital), który będzie świadczył usługi dla klientów, u których zakończyliśmy projekty wdrożeniowe.

W związku z rozwojem w powyższych technologiach Axxiome Polska intensywnie powiększa zespół deweloperski pracujący w Opolu i Wrocławiu. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym w programowaniu w języku Java, otwartych na rozwój zawodowy także w obszarach webowych i mobilnych.

Osoby zainteresowane ofertami pracy znajdą więcej informacji w zakładce Oferty pracy.