Axxiome Polska

Firma Axxiome Polska została założona w 2009 roku i od samego początku eksperci merytorytyczni i ich główne kompetencje zakorzenione są w branży bankowej. Na rynku polskim posiadamy swoje biura we Wrocławiu i Opolu. Wyróżnia nas to, że Polska jest centrum technologii jak i usług administracyjnych dla całej grupy spółek. W Polsce zatrudniamy m. in. managerów odpowiedzialnych za działy na poziomie globalnym, w obszarach: technologia, produkty, architektury systemów IT, zarządzanie IT, finanse czy HR.

Aktualnie od wielu lat dostarczamy międzynarodowym klientom wyjątkowe rozwiązanie jakim jest oprogramowanie pozwalające zoptymalizować pracę firm oraz oferujemy portfolio rozwiązań w zakresie SAP Banking.  Oferujemy pracę w projektach transformacji bankowej z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technologii, których poznanie możliwe jest tylko poprzez uczestnictwo w naszych projektach biznesowych. Efekty tej pracy przekładają się na nowe produkty i systemy, które tworzymy – Axxiome Banking Suite oraz  Axxiome Digital. Dzięki tym narzędziom Axxiome Polska jest świetnie przygotowane, aby pomóc bankom w digitalizacji ich starszych systemów. Nasze narzędzia zawierają już istotne treści ze sprawdzonych procesów, które przyspieszają „time-to-market” i pozwalają na szybką transformację.

Praca nad rozwojem autorskich produktów realizowana jest w zespołach developerów i daje możliwości nauki nowych technologii, procesów biznesowych oraz kształci kompetencje współpracy z klientem międzynarodowym. Każdego dnia możemy obserwować jak wyniki naszej pracy przekładają się na praktyczny sposób wykorzystywania systemów, które tworzymy. Dbamy o samopoczucie ludzi pracujących
w Axxiome Polska, ponieważ wiemy, że praca jest ważną częścią życia każdego z nas. 😊