Axxiome Polska

Axxiome Polska, to licząca blisko 100 Pracowników firma wdrożeniowa IT, z biurami we Wrocławiu oraz Opolu. Wyróżnia nas to, że Polska jest centrum zarówno technologii jak i usług administracyjnych dla całej Grupy. W Polsce zlokalizowany jest Chief Technology Officer (CTO) oraz wielu managerów odpowiedzialnych za działy na poziomie globalnym, w obszarach: technologia, produkty, architekci systemów IT, zarządzanie IT, finanse, HR.

W 2009 r. rozpoczynaliśmy działalność z zespołem 80 specjalistów w całej Grupie, aktualnie zatrudniamy ok. 400 osób. W przeważającej liczbie są to konsultanci biznesowi, deweloperzy w językach programowania SAP ABAP, Java, PHP i aplikacji mobilnych.

Jesteśmy ekspertami w obszarze rozwoju, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych dla banków, ubezpieczeń i dużych instytucji finansowych. Axxiome jest jednym z największych dostawców systemów SAP Banking, SAP Insurance na świecie. Tworzymy również własne produkty – Axxiome Banking oraz Axxiome Digital służące do digitalizacji procesów biznesowych. Systemy, którymi się zajmujemy zapewniają świetne możliwości rozwoju Pracownikom. Wdrażamy najbardziej innowacyjne systemy IT na świecie (np. SAP Banking, SAP Insurance), oparte min. na Big data i Internet of Things.

Nasi polscy specjaliści zrealizowali do tej pory projekty dla Klientów w branży bankowo-ubezpieczeniowej na całym świecie.

To, co na pewno można o nas powiedzieć – jesteśmy grupą ludzi, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą, inspirują i wzajemnie wspierają w rozwoju, tworząc przy tym zgrane zespoły w Polsce jak i na świecie. Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu bardzo indywidualnie podchodzimy do potrzeb Pracowników i pielęgnujemy świetne relacje w teamach. Dbamy o samopoczucie ludzi pracujących w Axxiome, ponieważ wiemy, że praca jest ważną częścią życia każdego z nas.

Więcej informacje o Axxiome Group znajduje się na stronie głównej www.axxiome.com