Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w Axxiome Polska składa się z kilku etapów:

ETAP 1
Selekcja CV –  polega na indywidualnej ocenie każdej aplikacji pod kątem kwalifikacji kandydata w kontekście naszych bieżących potrzeb projektowych i ogólnego zapotrzebowania.

ETAP 2
HR Call – telefoniczna rozmowa rekrutacyjna z Dominiką, która opowie Ci więcej na temat Axxiome Polska, zada Ci kilka pytań odnośnie Twojego wcześniejszego doświadczenia i wstępnie zweryfikuje kwalifikacje językowe. Dowiesz się także o kolejnych etapach rekrutacji na Twoje stanowisko.

ETAP 3
Rozmowa techniczna i personalna – spotkanie z osobą techniczną z działu, do którego aplikujesz lub z managerem odpowiedzialnym za zespół, do którego poszukiwany jest nowy pracownik. Podczas tego spotkania weryfikowane jest Twoje doświadczenie techniczne Ciekawi jesteśmy także Twoich potrzeb oraz tego czego oczekujesz od przyszłego pracodawcy.

Będzie to także doskonała okazja do podpytania o to, jak dokładnie pracuje się w Axxiome w projektach, przecież nikt nie wie o tym więcej niż, sami pracownicy i managerowie!

ETAP 4
Decyzja i feedback – każdy kandydat uczestniczący w procesie dostanie feedback, który pozwoli podbudować kompetencje i zrozumieć dlaczego tym razem nie nawiążemy współpracy. Kandydaci, którzy przejdą z sukcesem przez cały proces zapraszani są na spotkanie, podczas którego dochodzi do przedstawienia warunków umowy i omówienia przyszłej współpracy!

Jeśli tym razem się nie udało to nic straconego, jeśli będziesz czuć, że Twoje nowe  doświadczenia będą spójne z naszymi potrzebami to zapraszamy raz jeszcze!