Możliwości w Axxiome

Jesteśmy firmą, która oferuje pracę u wyjątkowych klientów oraz z wykorzystaniem nowoczesnych metod lub technologii, których poznanie możliwe jest tylko poprzez uczestnictwo w projektach biznesowych. Dołączenie do naszego zespołu gwarantuje udział w projektach dla największych instytucji finansowych na świecie. W zależności od wiedzy i doświadczenia każdy Pracownik wdrażany jest do pracy w projekcie w odpowiedni sposób. W razie potrzeby zostaje wyznaczona osoba, która odpowiada za transfer wiedzy i pomoc w realizacji zadań projektowych.

Praca w konsultingu (dział Consultingu) to przede wszystkim praca z ludźmi. Stwarza ona doskonałą okazję do połączenia wiedzy technicznej oraz umiejętności interpersonalnych. Dzięki temu, każdego dnia możemy obserwować jak wyniki naszej pracy przekładają się na satysfakcję Klienta oraz jak w praktyczny sposób zostaną wykorzystane systemy, które tworzymy.

Praca nad rozwojem produktów (dział Technology) realizowana jest w zespołach developerów i daje możliwości nauki nowych technologii, procesów biznesowych oraz kształci kompetencje współpracy z Klientem międzynarodowym. Efekty tych działań przekładają się na nowe produkty i systemy, które tworzymy (Axxiome Banking, Axxiome Digital). Przyrost kompetencji naszych specjalistów jest dynamiczny, wychodzimy więc naprzeciw zmianom w ich doświadczeniu i umiejętnościach umożliwiając poruszanie się po ścieżkach kariery, które są dostępne dla wszystkich Pracowników w całym Axxiome).

Dołączając do Axxiome masz szansę pracować z ludźmi z różnych krajów nad wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru SAP (SAP Banking i SAP Insurance) oraz naszych produktów (Open Source, JAVA). Dzięki temu, iż nie jesteśmy wielotysięczną korporacją, Twoje zaangażowanie wywiera faktyczny wpływ na działanie spółki i jej postrzeganie przez Klientów, a firma w elastyczny sposób reaguje na potrzeby swoich Pracowników. Jesteśmy dla siebie partnerami. Pomimo specyfiki projektowej i pracy w różnych miejscach na świecie, nasi pracownicy dobrze się znają i rozumieją. Jest to możliwe dzięki spotkaniom firmowym i imprezom integracyjnym, które zawsze są organizowane w sposób uwzględniający preferencje poszczególnych uczestników.