Menadżer działu technologii mobilnych

Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: Manager/W-w/web

Oferujemy:

  • nowoczesne technologicznie projekty IT w Europie i na świecie
  • świetną atmosferę pracy,
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie,
  • umowę o pracę uwzględniającą AKUP,
  • benefity pozapłacowe, m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, finansowanie nauki języków obcych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 4-5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarach Web i Mobile oraz technologiach Java/Objective-C,
  • 4-5 lat doświadczenia w konsultingu w obszarach Web i Mobile oraz technologiach Java/Objective-C,
  • dobrej znajomości aktualnych trendów i rozwiązań w obszarze technologii mobilnych i webowych,
  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego lub angielskiego,
  • dobrej znajomości metodologii prowadzenia projektów IT, w tym metodologii SCRUM,
  • gotowości do podróży służbowych.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektów w technologiach mobilnych oraz Java,
  • udział w działaniach pre-sales i planowaniu projektów,
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologiach Webowych, Hybrid Mobile Apps, Java, Objective-C, Swift,
  • rozwój działu technologii mobilnych i webowych,
  • utrzymywanie kontaktów z klientem,

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowanapracą w Axxiome Polska, to:

Złóż CV

lub

Wyślij swoje CV na adres

recruiting.pl@axxiome.com

wraz z numerem referencyjnym Manager/W-w/web
w tytule maila

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883