IT Project Manager Opole

Miejsce pracy: Opole Nr ref.: M/O/web

Oferujemy:

  • możliwość zarządzania zespołem ok. 15 osób,
  • pracę w bardzo ciekawych, międzynarodowych projektach wykorzystujących nowoczesne technologie Web oraz Mobile: JS, UI5, HTML5, SWIFT2, Objective-C, Java, OSGi, Cordova, PhoneGap oraz narzędzia projektowe: Youtrack, Jenkins, Git oraz Selenium,
  • uczestniczenie w tworzeniu nowych produktów dla instytucji finansowych,
  • umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • benefity pozapłacowe, m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, finansowanie nauki języków obcych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • 4-5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarach Web i Mobile oraz technologiach Java/Objective-C,
  • dobrej znajomości metodologii Scrum w projektach IT (min. 2 cykle projektowe),
  • umiejętności tłumaczenia wymagań funkcjonalnych klienta na zadania i plan projektu,
  • dobrej znajomości j. niemieckiego i angielskiego,
  • doświadczenia w zarządzaniu min. 5-osobowym zespołem.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektów w technologiach mobilnych oraz Java,
  • wsparcie zespołu programistów przy rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologiach Webowych, Hybrid Mobile Apps, Java, Objective-C, Swift,
  • udział w zadaniach projektowych 30% czasu pracy oraz 70% - zarządzanie projektami,
  • utrzymywanie kontaktów z klientem oraz dbanie o efektywny przepływ informacji między zespołem projektowym, a innymi lokalizacjami projektu,
  • ocena, monitorowanie i koordynacja realizacją zadań projektowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowanapracą w Axxiome Polska, to:

Złóż CV

lub

Wyślij swoje CV na adres

recruiting.pl@axxiome.com

wraz z numerem referencyjnym M/O/web
w tytule maila

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883