Junior Developer Java

Miejsce pracy: Opole Nr ref.: JuniorJava/web

Oferujemy:

  • nowoczesne technologicznie projekty IT, w Europie i na świecie,
  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje z liderami,
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie,
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczną, kursy językowe, karta Multisport ,

Od kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej znajomości programowania w języku Java,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1,
  • chęci do nauki języka niemieckiego,
  • studenci ostatniego roku studiów informatycznych mile widziani,

Zakres obowiązków:

  • praca w międzynarodowym projekcie realizowanym dla banku europejskiego, przy rozwoju platformy Omnichannel dającej dostęp do zarządzania procesami biznesowymi dostępnej z dowolnego urządzenia (przeglądarka, aplikacja mobilna) i bazującej na architekturze opartej na API (micro-services).

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowanapracą w Axxiome Polska, to:

Złóż CV

lub

Wyślij swoje CV na adres

recruiting.pl@axxiome.com

wraz z numerem referencyjnym JuniorJava/web
w tytule maila

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883