Hybris Senior Developer

Miejsce pracy: Wrocław/Opole Nr ref.: Hybris//Ww/web lub Hybris//OP/web

Oferujemy:

  • pracę w ciekawych projektach wykorzystujących nowoczesne technologie Java app server, JS,Node.js, UI5, HTML5, Java, JEE, Spring oraz narządzie projektowe: Jira, Jenkins, Git oraz Selenium, a także Web oraz Mobile w obszarze SAP Hybris,
  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje z liderami,
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie,
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczną, kursy językowe, karta Multisport,

Od kandydatów oczekujemy:

  • 3-6 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla serwerów Java oraz JEE lub aplikacji typu Frontend w JavaScript,
  • umiejętności projektowania rozwiązań dla platformy SAP Hybris,
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B1),
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do częstych podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • rozwój aplikacji internetowych oraz systemów biznesowych/osComerce w języku Java, Java Script (UI5), JSF,
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologii SAP Hybris, J2EE, Spring

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowanapracą w Axxiome Polska, to:

Złóż CV

lub

Wyślij swoje CV na adres

recruiting.pl@axxiome.com

wraz z numerem referencyjnym Hybris//Ww/web lub Hybris//OP/web
w tytule maila

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883