Developer ABAP

Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: Developer/SAP/web

Oferujemy:

  • pracę w ciekawych i międzynarodowych zespołach konsultantów, dla międzynarodowych instytucji finansowych i nie tylko, w Europie i na świecie
  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje z liderami
  • możliwość rozwoju, szkoleń i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pełne wdrożenie do pracy z systemami bankowymi
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wiele atrakcyjnych świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, nauka j. obcych, Multisport)

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3 lat doświadczenia w programowaniu w ABAP
  • bardzo dobrej znajomości języka programowania ABAP (w tym ABAP OO)
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz SQL
  • gotowości do pracy w siedzibie Klienta
  • znajomości j. niemieckiego na komunikatywnym poziomie
  • umiejętności pracy w zespole i współpracy z Klientami

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania dla sektora bankowego oraz ubezpieczeniowego
  • projektowanie i rozwój aplikacji IT przy użyciu języka programowania ABAP
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na SAP Netweaver, S/4HANA, SAP HANA Cloud Platform, SAP Fiori, oData
  • realizację projektów konsultingowych w ramach międzynarodowej grupy Axxiome

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowanapracą w Axxiome Polska, to:

Złóż CV

lub

Wyślij swoje CV na adres

recruiting.pl@axxiome.com

wraz z numerem referencyjnym Developer/SAP/web
w tytule maila

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883