Java Solution Architect

Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: JavaSA/web

Oferujemy:

  • nowoczesne technologicznie projekty IT,
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie,
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczną, kursy językowe, karta Multisport ,

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 8 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji serwerowych,
  • znajomości developmentu aplikacji typu klient-serwer potwierdzone min. dwoma cyklami projektowymi,
  • bardzo dobrej umiejętności komunikacji w projekcie,
  • doświadczenia w koordynacji zespołów,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomości j. angielskiego na poziomie C1,

Zakres obowiązków:

  • tworzenie zaawansowanych rozwiązań typu klient-serwer w oparciu o język Java oraz rozwiązań mobilnych,
  • praca w międzynarodowym zespole z wykorzystaniem języka angielskiego,
  • koordynacja zespołem.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowanapracą w Axxiome Polska, to:

Złóż CV

lub

Wyślij swoje CV na adres

recruiting.pl@axxiome.com

wraz z numerem referencyjnym JavaSA/web
w tytule maila

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883