Axxiome Group

Axxiome Group to międzynarodowa firma konsultingowa, którą w 2009 roku założyli obecni managerowie poprzez wydzielenie się z grupy ifb. Po otworzeniu działalności w Europie, rozpoczęli oni ekspansję na rynki amerykańskie. Dzięki tym decyzjom Axxiome Group stała się liderem w doradztwie finansowym i technologicznym dla banków, instytucji ubezpieczeniowych oraz działów finansowych korporacji na całym świecie.

Axxiome Group specjalizuje się we wdrażaniu systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektowaniu rozwiązań indywidualnych na platformie SAP Netweaver. Naszymi klientami są wiodące instytucje finansowe, takie jak Deutsche Bank, Nationwide, Vienna Insurance Group, AOK, ATB Financial. Wśród pracujących z nami partnerów znajdują się wiodące firmy technologiczne na świecie.

Obecnie Axxiome Group zatrudnia 400 pracowników na całym świecie, z czego ponad 70 osób w Polsce, gdzie stworzone zostało Centrum Technologii realizujące projekty w skali globalnej. W Axxiome Polska mieszczą się również centra IT oraz usług serwisowych. Planowany wzrost zatrudnienia w całej grupie wynosi średnio 20% rocznie.

Spółki i biura

Sprawdź, gdzie jesteśmy

Wiecej informacji o Axxiome Group na stronie głownej www.axxiome.com