Możliwości w Axxiome

Jesteśmy firmą, która oferuje pracę z wykorzystaniem unikatowych technologii, których poznanie możliwe jest tylko poprzez uczestnictwo w projektach biznesowych. Dołączenie do naszego zespołu gwarantuje udział w projektach dla największych instytucji finansowych na świecie. W zależności od wiedzy i doświadczenia każdy pracownik wdrażany jest do pracy w projekcie w odpowiedni sposób. W razie potrzeby zostaje wyznaczona osoba, która odpowiada za transfer wiedzy i pomoc w realizacji zadań projektowych.

Praca w konsultingu to przede wszystkim praca z ludźmi. Stwarza ona doskonałą okazję do połączenia wiedzy technicznej oraz umiejętności interpersonalnych. Dzięki temu, każdego dnia możemy obserwować jak wyniki naszej pracy przekładają się na satysfakcję klienta oraz w jaki praktyczny sposób zostanie wykorzystany system, który tworzymy.

Dołączając do Axxiome masz szansę pracować z ludźmi z różnych krajów nad wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru SAP. Dzięki temu, iż nie jesteśmy wielotysięczną korporacją, twoje zaangażowanie wywiera faktyczny wpływ na działanie spółki i jej postrzeganie przez klientów, a firma w elastyczny sposób reaguje na potrzeby swoich pracowników. Jesteśmy dla siebie partnerami. Pomimo specyfiki projektowej wymagającej wyjazdów do różnych miejsc na świecie, nasi pracownicy dobrze się znają i rozumieją. Jest to możliwe dzięki spotkaniom firmowym i imprezom integracyjnym, które zawsze są organizowane w sposób uwzględniający preferencje poszczególnych uczestników.
Dbamy o nasz rozwój osobisty poprzez organizację szkoleń i planowanie zadań w oparciu o okresową ocenę kompetencji pracownika. W naszym biurze we Wrocławiu organizujemy także kursy językowe, wiążące się z prowadzonymi przez nas projektami.

Oprócz rozwoju umiejętności zawodowych, zarówno technicznych jak i biznesowych, oferujemy możliwość korzystania z pakietu sportowego, który umożliwia dbanie o kondycję fizyczną w szerokiej gamie obiektów treningowych. Nasi pracownicy, wraz ze swoimi rodzinami, angażują się również w cykliczne imprezy sportowe promujące aktywne spędzanie czasu.