Zaawansowane projekty webowe oraz mobilne w Axxiome Polska

09-01-2017

Rok 2017 zgodnie z nową strategią firmy zaczął się dynamicznym rozwojem projektów IT, w obszarach „front-end” i Omnichannel, Mobile Apps, Responsive Design oraz Internet Apps. Dzięki tej strategii otwierają się przed Axxiome możliwości ponadprzeciętnego progresu, a nasi Pracownicy mają szansę pracy w bardzo nowoczesnych technologiach.


Rozwój Axxiome w Polsce potwierdził słuszność tego podejścia, ukończyliśmy pierwsze projekty i aktualnie uczestniczymy w dalszym rozwoju aplikacji webowych oraz rozwiązań mobilnych dla kilku banków w Europie i na świecie. Niektóre z nich:

  • stworzenie dostępu do systemu bankowego jednego z największych banków w regionie Alberta, w Kanadzie – ATB Financial. Dostęp dla klientów banku jest realizowany on-line oraz przez urządzenia mobilne typu telefony oraz tablety. Kanał on-line zbudowany jest w oparcie o technologię UI5. Kanał mobilny opiera się o aplikacje hybrydową (Cordova) na platformę Android oraz iOS. Serwer mobilny bazuje na produkcie SMP w architekturze OSGi.
  • stworzenie dostępu do systemu transakcyjnego banku w Mexico City, w Meksyku – Compartamos Banca – dla kanałów web online oraz mobilnych aplikacji dla telefonów oraz tabletów na platformę Android oraz iOS. Serwer mobilny bazuje na produkcie SMP w architekturze OSGi.

  • wdrożenie platformy Webowej dla publicznych ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech umożliwiającej ubezpieczonym dostęp do wszystkich danych z aplikacji webowych. Development natywny na telefony z Androidem oraz iOS.

  • wdrożenie platformy Omnichannel umożliwiającej łatwy dostęp do zarządzania procesami biznesowymi w dużym banku europejskim z oddziałami w całej Europie. Ten projekt jest dla nas szczególnym sukcesem, ponieważ zaimplementujemy najnowszą wersję produktu – Axxiome Digital.

We wszystkich tych projektach wykorzystujemy głównie mobilne technologie hybrydowe oraz serwery Java.

Języki: Java, J2EE, OSGi, JavaScript, Objective-C, Swift, HTML, CSS, Python.
Narzędzia: Eclipse, InteliJ, Xcode, UI5, Cordova, Node.JS, Git, Maven, SoapUI, Jenkins, Youtrack.

Obecnie poszukujemy 15 Deweloperów Java/Mobile do Opola i Wrocławia!

Każdy z ww. projektów jest znaczącym krokiem w rozwoju nowego obszaru w Axxiome Polska i całej Grupy, więc osoby poszukujące możliwości rozwoju zawodowego w obszarach rozwiązań webowych i mobilnych zapraszamy serdecznie do współpracy!

Nasze oferty znajdują się w zakładce Oferty pracy.